Хільба пажитник 60 капсул по 400 мг
180 ₴
- В наявності
- +380 (68) 776-78-93viber
- +380 (93) 592-07-83
Внимание! Під час пересилання Новою поштою по Україні потрібно предоплата 80 грн. або повна оплата!
Хільба Гельба Пажитник у капсулах, пр-во Єгипту, висока якість
Форма випуску: 60 капсул (коробка 6 блістери по 10 капсул по 400 мг)
Капсула: вегетаріанська прозора
Склад: натуральна мелена хільба 100%
Термін: 10/2021
Застосування: по 1 капсулі двічі на день під час їди, запиваючи водою.
Мінімальний курс 1 місяць
Насіння пажитника мелені в капсулах ― Foenugraeci semen ( ⁇, trigonella foenum-graecum L., пажитник сінної, хільбе, хільба, хільба, шамбала, чаман, фенінгрів, фенігрікова трава, грецькі сіно, хімічний козирник трилисник, китайська сочевиця, треуголка, абіш верблюг трава, semen Foenugraeci, жовтий єгипетський чай)
У продажу також є Олія пажитника, 125 мл і 500 мл.
Вся рослина (включно з насінням) має інтенсивний запах із легким горіховим ароматом.
Хімічний склад насіння хільбе: містять дуже багато поживних компонентів, серед яких основними є: ― білки — крохмаль — цукор — калій — кальцій — магній — залізо — фосфор — натрій цинк — вітамін А — вітамін С — вітамін В1 — вітамін В2 — вітамін В2 — вітамін В9 (фолацин, фолієва, фолієва кислота) — вітамін РР — ефірна олія — ензими, крім усього іншого, насіння хільбе містить усі необхідні нашому організму незамінні амінокислоти.
Насіння пажитника незамінні для приготування багатьох страв індійської кухні, наприклад,«дхала». Шамбала входить до складу суміші приправ хмелі-сунелі.
Насіння пажитника синього містять велику кількість галактоманану, відомого під назвою«Камедь пажитника», який використовується як харчова добавка Е417.
Ця ж травичка під назвою «чаман» поширена у Вірменії. Її насіння надають стравам горіховий присмак, і в деякі овочеві страви замість подрібненого фундука додають злегка підсмажене насіння шамбали.
Індійські жінки їдять насіння шамбали після пологів, щоб зміцнити спину, відновити сили та збільшити приплив грудного молока.
Цілющі властивості пажитника високо цінували Гіппократ.
В Давньому Єгипті пажитник застосовували для полегшення пологів і посилення лактації.
В Європі його використовують у разі хворобливих менструацій.
Туристи заварюють чай із пажитника («жовтий чай» або «хельба») як засіб проти шлункових спазмів, спричинених незвичною або важкопереварюваною їжею.
В Китае цю рослину використовують для заспокоєння болю в животі та підвищення потенції.
Як показали недавнє дослідження, пажитник може знижувати рівень цукру в крові, тому може бути рекомендований хворим на цукровий діабет як дієтичний продукт.
Арабські жінки відії до Лівії їдять підсмажене насіння шамбали, щоб надати округлості грудям і стегнам, а округлі форми, як відомо, вважаються ідеалом краси на Сході.
Шамбалу з великим успіхом використовували в минулому та застосовують зараз для лікування передчасного облисіння та посилення росту волосся.
Як цінне джерело білка, шамбала незамінна у вегетаріанській кухні. Її насіння багате калієм,фосфором, магнієм, залізом, кальцієм, вітамінами (С, В1, В2, PP, фолієва кислота).
Шамбала є прекрасною їжею в період одужання й у разі занепаду сил, особливо в разі слабкості нервової, дихальної та репродуктивної систем. Вживний у формі каші, пажитник збільшує лактацію та сприяє росту волосся. Пасту з насіння можна накладати на фурункули, виразки та рани, що погано гояться.
У поєднанні з валеріаною пажитник слугує добрим зміцнювальним нервам тоніком. Порошок із насіння шамбали можна додавати в приправу «карі» як покращення травлення спеції.
Пророслі насіння пажитника використовують як лікувальний харчовий продукт у разі нетравлення, зниженої функції печінки та слабкості сперми. Як тоніка можна щодня вживати по одній столовій ложці порошку з насіння пажитника.
Єгипетський «жовтий чай» (Хельба)
В Єгипті великою популярністю користується так званий єгипетський «жовтий чай» ― Хельба. Цей смачний і корисний напій має зігрівальні, протибольові та протизапальні властивості, завдяки яким став дуже популярним у Європі та завойовує все більше шанувальників і в Росії. Особливо полюбилася «хельба» жінкам, як ефективний і безпечний засіб у разі хворобливих менструацій і кишкових розладів (Дисбактеріозах).
Для приготування жовтого чаю «Хельба» насіння пажитника потрібно спочатку добре промити. Можна заварювати як звичайний чай: 1-2 чайные ложки шамбали (за смаком) на склянку окропу, але найкраще варити «хельбу» (хвилини 5-7). Тоді виходить просто «напій-мрія», та сама «казкова шамбала», яка заспокоює, розслабляє, лікує, відновлює сили, загалом стає «рідною матір'ю». Майже як у Л.Керола, пам'ятайте: «...сумішевого пирога, омлету, ананаса, смаженої індички, тягучки та гарячих грунців з олією, і незабаром вона сама не зрозуміла, як бульбашок спорожнів».
У «жовтий чай» (до смаку) можна додати молоко, лимон имобір, натуральний бджолиний мед та ін.
«Хельба» прекрасно освіжає в спеку. Однак це не найголовніше. Головне те, що такий «чай» незамінний у разі застуди, бронхіти, астми та запалення легенів. Річ у тім, що хельба має дуже сильний відхаркувальний ефект — набагато виразніший, ніж у багатьох сучасних ліків.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Єгипет |
Форма випуску | Капсули |
Кількість в упаковці | 60 шт. |
Вага | 0.4 г |
Упаковка | Пачка |
- Ціна: 180 ₴