Мастолек Вітера від ендометріозу мастопатії
360 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 776-78-93viber
- +380 (93) 592-07-83
Мастолек, виробництво Україна, ТОВ Вітера, на 100% натуральний склад, гарні дозування та склад, чудове якість і ціна
Форма випуску: 30 таблеток по 800 мг
Склад продукту:
• Індол-3-Карбінол — 100 мг.
• Броколі екстракт — 100 мг.
• Броколі концентрат — 100 мг.
• Корень одуванчика – 10 мг
• Вітексу священний екстракт — 10 мг.
• L-метіонін. — 10 мг
• Вітаміни: С — 10 мг, В6 — 4 мг, Е-1мг, В1 — 0,2 мг, В12 — 2 мкг.
• Гідроселеніт натрію — 20 мкг.
• Допоміжні речовини
Мастолек застосовується для:
• зниження ризику розвитку мастопатії та патологічних проліферативних процесів
жіночої репродуктивної системи (ендометріоз, фіброма, полікістоз яєчників).
• як джерело сульфорафану та індол-3-карбінолу.
• профілактики та комплексного лікування гормон-залежних проліферативних захворювань.
• підтримки репродуктивних функцій і уповільнення процесів старіння жіночого організму.
• нормалізації гормонального фону та підтримки метаболізму тканин молочної залози;
• полегшення симптомів ПМС (болієвий синдром, нейро-вегетативні розлади).
• відновлення репродуктивної функції.
• загальної профілактики та підтримки жіночого організму.
Як застосовується масток?
Приймати вранці за 20 хв до їди, запиваючи рідиною. Профілактична доза для дорослих — 1 таблетка на добу. Допускається збільшення дози приймання та тривалість приймання за рекомендацією лікаря.
Протипоказання:
Гіперчутливість до компонентів препарату.
Особливі вказівки:
Дітям, вагітним і в період годування груддю вживати після консультації з лікарем.
Побічні ефекти:
У разі дотримання дозування не виявлені. У разі передозування можливі прояви алергії у разі гіперчутливості до компонентів препарату.
Умови зберігання:
Зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище ніж +250 °C. Термін зберігання — 2 роки.
Мастопатія (за визначенням ВООЗ, 1984) — це фіброзно-кистозна хвороба, що характеризується порушенням балансу епітеліального та сполучно-тканного компонентів і широким спектром проліферативних і регресивних змін тканин молочної залози. Найчастіше мастопатія трапляється в жінок віком 30-50 років. Однак, симптоми мастопатії можуть з'явитися вже в підлітковому віці.
Основні чинники ризику, що сприяють появі мастопатії, такі. Це — ранній початок менструацій. Пізніше настання менопаузи. Немає нормальної повної вагітності, або колишня перша в житті вагітність. Часті штучні вагітності. Занадто короткий або, навпаки, занадто довгий період грудного вигодовування. Тривалий стрес. Вік жінки віком від 40 років. Порушення обміну речовин. Хвороби печінки, зокрема хронічний гепатит. Порушення функції щитоподібної залози. Гінекологічні захворювання (захворювання яєчників, ендометрія тощо). Приймання деяких медикаментів. Спадщина.
Як ми бачимо, ризик виникнення мастопатії в жінок досить високий. За даними Всесвітньої Організації Охоронення мастопатією віком до 30 років страждає кожна четверта жінка у світі, а зі збільшенням вікового показника кількість випадків захворювання збільшується до 60-70%.
Особлива небезпека полягає в тому, що це захворювання призводить до розвитку серйозніших проблем зі здоров'ям — раку грудей.
Рекомендовані фахівцями профілактичні заходи прості: необхідно дотримуватися правил здорового харчування (особливо важливо додати до свого раціону продукти багаті на антиоксиданти й овочі з родини хрещатих — капуста броколі та ін., користь від яких у профілактиці мастопатії було доведено кількома дослідженнями, регулярно займатися спортом і нормалізувати своє сексуальне життя (здіню вагітність так само, як таблетки, є чинником розвитку мастопатії), застосовувати профілактичні засоби на основі дієтичних добавок, які разом із профілактичною дією мають ще й загальнозміцнювальні властивості.
Також у питаннях профілактики мастопатії особливо важливим є регулярне обстеження молочних залоз — як самостійне, так і в фахівця. Проводити самообстеження лікарі рекомендують як мінімум раз на місяць, а частота проходження «професійного огляду» має становити не менш ніж 1 раз на пів року.
Не забувайте — ваше здоров'я у Ваших руках: чим раніше хвороба виявляється, тим легше вона піддається лікуванню, і тим менша ймовірність виникнення ускладнень.
Як діє Мастолек® ?
Дія препарату визначається застосуванням збалансованої рецептури натуральних рослинних екстрактів і біоактивними природними властивостями їхніх активних складників.
Індол-3 карбінол: (Indole-3 carbinol)
• ефективно впливає на всі типи естроген-залежних пухлин, зокрема злоякісних, що вражають органи жіночої статевої сфери (зокрема матку, яєчники), пригнічує їх ріст і перешкоджає появі цих захворювань;
• регулює метаболізм естрогенів і перешкоджає утворенню агресивного 16-гідроксистерону, що позитивно впливає на усунення будь-яких фукціональних розладів, зумовлених підвищеним вмістом жіночого статевого гормону (гідераестрогенемії);
• блокує внутрішньоклітинні шляхи передавання сигналів, що надходять від паросткових чинників і цитокінів, які так само пригнічують надлишкову проліферацію, властиву таким захворюванням, як міома матки, мастопатія, ендометріоз тощо;
• індукує апоптоз у пухлинних клітинах, викликаючи загибель заражених клітин;
• вибірково пригнічує розвиток клітин, що зазнали трансформації та інфікованих вірусом папіломи людини (ВПЧ);
• застосування Індол-3 карбінолу забезпечує захист клітин від проникнення отрут та інших небезпечних речовин. Профілактичне приймання ІЗ-К формує стійкий захист організму на рівні клітин.
Екстракт броколі (Brassica Oleracea Italica)
Здатність броколі пригнічувати ріст ракових клітин підтверджена багатьма дослідженнями. Зокрема, під час дослідження, проведеного медикаментами з Колекція Джона Хопкинаса, було встановлено, що броколі є джерелом глюкорафанину, який в організмі перетворюється на сульфорафан, який вбиває бактерії, що викликають деякі види виразок шлунка, а також перешкоджає розвитку злоякісних пухлин цього органа. Водночас було зазначено, що сульфорафан вбиває навіть ті бактерії, які несприйнятливі до антибіотиків. Дослідження, проведені японськими вченими показали, що сульфорафан зупиняє ріст ракових клітин шкіри. Також броколі має ще один протираковий компонент — індол-3-карбіноп (І-3-К), який визнаний вченими як ефективний засіб для боротьби з раковими клітинами, який діє на них безпосередньо та стимулює імунний протираковий захист. Інший компонент броколі — синегрен — також виділяє речовину, яка зупиняє поділ ракових клітин і викликає їхню загибель.
Жінки, які вживають продукти з броколі регулярно — згодом зазначають не тільки зниження болів у молочній залозі, але й розсмоктування її дрібних ущільнень. Також броколі може сприятливо впливати на серцево-судинні, нейрологічні захворювання й впливати на процеси старіння.
Зараз лікарі онкологи-амаммологи можуть обґрунтовано рекомендувати вживання капусти броколі жінкам із захворюваннями молочної залози. Вони ж містять цей сорт у дієти під час мастопатії. І не випадково. Броколі насичена йодом і є прекрасним профілактичним засобом проти раку молочної залози. Також дієта, насичена продуктами з броколі, покращує обмін естрогенів (жіночих статевих гормонів).
Екстракт Вітексу священний (Vítex agnus-castus)
Вітекс має гормоноподібну активність і впливає на функцію жовтого тіла (залізи, що регулюють менструальний цикл). Має протизапальну, естрогеноподібну дію, має антимікробну, антифунгальну та седативну дію. Плоди рослини мають зміцнювальну дію та допомагають під час лікування онкологічних захворювань. Біоактивні речовини вітексу священно чинять гормональну дію та застосовується для лікування ендокринної системи та гормонального дисбалансу в жінок. Стимулює менструальну й овуляторну функцію яєчників, сприяє вилікуванню фіброзно-кистозних змін у грудях (олія, мастопатія) і порожнини матки (киста, поліпи).
Корень одуванчика (Taráxacum) містить низку рослинних антиандрогенів, що допомагає:
• нормалізувати гормональний фон;
• знизити зайве вироблення тестостерону;
• блокувати вироблення 5-альфа-редуктази та перетворення тестостерону на ДГТ;
• підвищити рівень глобуліну, що зв'язує статеві гормони;
• нормалізувати рівень цукру в крові та підвищити чутливість до інсуліну (інсулінорезистентність часто є причиною полікстозу та підвищеного вироблення ДГТ).
Велика кількість інуліну, що міститься в екстракті кореня кульбаби, і речовини тараксастерол, псевдотараксастерол, гомотаксастерол, бета-амірин, бета-ситостерин, стилігмаймін, тараксал, лакулін, лугтіононоль, інозит, аспарагін, Р-фенілусова кислоту, 3-4-діоксидіаніномінову кислоту, гліцериди олеїнової, мелісової, пальмітинової, лінолевої та цератинової кислот у своєму комплексі також надають підтримку під час гормональних захворювань і мастопатії.
L-метіонін (L-Methionine) — незамінна амінокислота, що покращує обмінні процеси в печінці. У жінок після 35 років, а також у більшості жінок, які користуються оральними контрацептивами, або передовими курсами естрогензамістяльної терапії, через ослаблення ферментативних процесів естроген метаболізується в канцерогенний естрадіол, який викликає патологічні проліферативні процеси в органах-мішенях (матка, яєчники, грудні залози). L-метіонін перетворює канцерогенний естрадіол на менш небезпечну форму жіночого гормону — естріол. Також ця амінокислота необхідна для правильного функціонування нервової системи, усуває підвищену дратівливість, нервову лабільність у разі ПМС та клімактеричного синдрому.
Аскорбінова кислота (вітамін С) — активний учасник регуляції окисно-відновних процесів в організмі, має антиагрегантні та виражені антиоксидантні властивості. Підсилює дезінтоксикаційну функцію печінки, підвищує опірність організму інфекціям. Зменшує токсичність лікувальних засобів і збільшує ефективність хіміо- та променевої терапії під час лікувального процесу.
Вітаміни А, Е, D — необхідні для повноцінної роботи яєчників, нормалізують роботу репродуктивної системи жінки, підтримують сексуальну активність.
Вітаміни В2, В6, В12 - Вітаміни групи В у поєднанні із селеном перешкоджають нервовому виснаженню та зміцнюють нервову систему. Вітамін В6 сприяє підвищенню рівня жіночого гормону — прогестерону — у крові. Сприяє синтезу ендорфінів — природних стимуляторів настрою й емоцій, надаючи у такий спосіб сприятливий вплив на симптоми клімактеричного періоду та ПМС.
Селен необхідний для гармонійної роботи репродуктивної системи жіночого організму, запобігає розвитку запальних захворювань жіночої статевої сфери та сприяє усуненню їхніх наслідків (зокрема спайкових процесів у малому тазу).
Основні | |
---|---|
Форма випуску | Таблетки |
Кількість в упаковці | 30 шт. |
Властивості | живлення |
Країна виробник | Україна |
Упаковка | Пластикова банка |
Вага | 0.8 г |
Для поліпшення | обміну речовин |
Користувацькі характеристики | |
Виробник | ВітераТОВ |
- Ціна: 360 ₴